UYUM EĞİTİM I Özel Eğitim Rehabilitasyon I 0542 392 35 95
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon
Bizi Arayın
+90 338 217 11 11
Bize Mail Gönderin
bilgi@uyumegitim.com
Çalışma Saatlerimiz
Salı - Pazar : 09.00 - 19.00

Biz Kimiz?

Uyum Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, 2016 yılında Karaman bölgesinde gelişime açık, profesyonel ve iş birliğine dayalı kurumsal bilinç ile harekete geçilmiş ve  hizmet vermeye başlanmıştır.

Binasıyla birlikte özgün çizgisini bulan kurumumuz şu günlerde, iyileşen fiziki şartlar, eğitmen ve idari kadrosuna dâhil etmiş olduğu personeller desteğiyle sunduğu hizmetlerin kalitesini artırmanın sonucu olarak güzel, mis kokulu meyveler toplamaya başlamıştır.

Kurumumuzun ilkesi, farklı gelişmekte olan, herhangi bir özrü bulunan bireye özel eğitim aracılığıyla bilgi ve beceri kazandırmak, yaşadığımız çevreyi özel gereksinimli bireylerin kullanabilecekleri hale getirerek herhangi bir engelle karşılaşmalarını önlemektir. Özrün engele dönüşmesini önleyen bir köprü olmak amacıyla hareket etmekteyiz. Eğitim felsefemiz ise “ Eğitim çocuğu sevmekle başlar.” cümlesidir. Bizler çocuklarımızın bilişsel, fiziksel, sosyal, dil ve öz bakım gelişimlerini destekleyerek onların var olan potansiyellerini sonuna kadar kullanmalarına yardımcı oluyoruz. Özel eğitimi bir merdiven gibi düşünüp, çocuklarımızın elinden tutarak, onlarla yavaş yavaş yukarıya doğru tırmanıyoruz. Kimiyle emekleyerek, kimiyle ise adım adım… Basamaklar geride bırakıldıkça kendine güvenen, bağımsız yaşayabilen, kendisini ifade edebilen, edindiği becerilerle mutlu olan, içi umut dolan çocuklarımızı görmenin huzurunu yaşıyoruz.

WhatsApp chat